четвер, 03 лютого 2011 08:38

"Реал" і "Барселона" вийшли у фінал Кубка Іспанії

Футбольні клуби "Реал" і "Барселона" зіграють у фіналі Кубка Іспанії.

У півфіналі турніру "Реал" обіграв на своєму полі "Севілью". Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Гол у ворота "Севільї" на 82-й хвилині гри забив півзахисник збірної Німеччини Месут Езіл. Новачок "Реала" Еммануель Адебайор вийшов на поле за сім хвилин до кінця матчу і на 90-ій хвилині гри приніс друге очко своїй команді.

Перший матч "Реала" з "Севільєю" пройшов у Севільї і завершився перемогою мадридського клубу з рахунком 1:0.

Раніше "Барселона" розгромила "Альмерію" з рахунком 3:0. У підсумку у фіналі Кубка Іспанії "Реал" зіграє з "Барселоною", яка за сумою двох зустрічей обіграла "Альмерію" з рахунком 8:0.

Кубок Іспанії проводиться з 1902 року. У турнірі, організатором якого є Королівська іспанська футбольна федерація, грають іспанські професійні футбольні клуби. У минулому році переможцем стала "Севілья".

Кубок Іспанії

1 / 2 фіналу

Альмерія - Барселона - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Адріано (34), 0:2 - Тіаго Алькантара (56), 0:3 - Афеллай (66).

"Барселона": Хосе Пінто, Дані Алвес, Г. Міліто, Адріано, Маскерано, Афеллай, С. Кейта, Тіаго Алькантара, Бускетс (Піке, 46), Ноліто, Боян.

Перший матч - 0:5.

Реал - Севілья - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Озіл (81), 2:0 - Адебайор (89).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Карвалью, Альбіоль, Арбелоа, Озіл, Алонсо, Ді Марія (Гранеро, 88), Хедіра (Ласс, 90), Роналду, Бензема (Адебайор, 84).

СЕВІЛЬЯ: Хаві Варас, С. Санчес, М. Касерес, Ескюде, Ф. Наварро, Зокора, Ромарік (Перотті, 81), Навас, Ракітіч (Фабіано, 70), Кануте (Медель, 87), Негредо.

Вилучення: С. Санчес, 84 (Севілья).

Перший матч - 1:0.

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Реал" і "Барселона" вийшли у фінал Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua