неділя, 01 листопада 2009 13:03

"Мілан" здобув перемогу над "Пармою"

Нападник "Мілана" Марко Борріелло приніс своєму клубу домашню перемогу над "Пармою" у матчі 11-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Зустріч, яка пройшла в суботу в Мілані, завершилася з рахунком 2:0 (1:0) на користь господарів поля.

Автором обох голів у ворота "Парми" став Борріелло. Форвард відзначився на 12-й хвилині й на третій компенсованій хвилині другого тайму.

В іншому матчі 11-го туру чемпіонату Італії футболісти "Наполі" здобули вольову перемогу в гостях над туринським "Ювентусом". Зустріч завершилася з рахунком 3:2 (0:1) на користь гостей.

У турнірній таблиці "Мілан" з 19 очками піднявся на четверте місце. "Парма", в активі якої 17 очок, перебуває на шостому рядку. "Ювентус" займає другу сходинку з 21-м очком.

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" здобув перемогу над "Пармою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua