четвер, 24 січня 2008 14:46

"Мілан" програв перенесений матч чемпіонату

Клубний чемпіон світу і Європи італійський "Мілан" програв черговий матч національного чемпіонату. У перенесеній грі 12-го туру серії А проти "Аталанти" команда Карло Анчелотті зазнала поразки з рахунком 1:2.

Цей матч повинен був відбутися в листопаді минулого року, але тоді команди зіграли лише сім хвилин, після чого зустріч була перервана через безпорядки вболівальників на трибунах. Тому гра-відповідь проходила без глядачів.

"Мілан" з перших хвилин захопив ініціативу і через чверть години після фінального свистка відкрив рахунок. Відзначився півзахисник команди Дженнаро Гаттузо, після удару якого і рикошету від одного з захисників "Аталанти" м"яч влетів у ворота Фердінанда Копполи.

В кінці першого тайму Антоніо Лангелла відіграв пропущений м"яч, а в другому таймі аргентинець Фернандо Тіссоне приніс "Аталанті" перемогу.

Цей результат залишив команду Карло Анчелотті на десятому місці в турнірній таблиці.

Аталанта - Мілан 2:1
Голи: Ланжелла, 41, Тіссоне, 68 - Доні, 16 (автогол)

Аталанта: Коппола, Белліні, Пеллегріні, Карроццьєрі, Рівальта, Пінто, Гуаренте, Доні (С. Індзагі, 54), Ланжелла (Де Ашентіс, 64), Тіссоне (Падоін, 81), Флоккарі

Мілан: Калач, Бонера (Оддо, 71), Каладзе, Неста, Фаваллі, Гаттузо (Гуркюфф, 83), Пірло, Зеєдорф, Кака, Пато (Роналдо, 63), Джілардіно

Попередження: Карроццьєрі, Флоккарі - Пірло, Неста, Фаваллі

Lenta Ru

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" програв перенесений матч чемпіонату ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua