неділя, 17 жовтня 2010 11:39

"Мілан" обіграв "К'єва", а Пато оформив "дубль"

"Мілан" обіграв "К'єво" (Верона) в матчі чемпіонату Італії з футболу. Матч, що пройшов на домашній арені "россонері" "Сан-Сіро", закінчився закономірною перемогою господарів 3:1.

Дубль на 18-й і 30-й хвилинах зустрічі оформив бразильський легіонер "Мілана" Алешандре Пато. Обидва своїх голи бразилець забив після передач шведа Златана Ібрагімовича. Але на цьому Ібра не зупинився і зрізав м'яч у свої ворота, на 70-й хвилині відродивши інтригу в матчі. Вже в доданий час Робіньо, який вийшов замість Пато, забив третій м'яч Мілана.

Алешандре Пато, який пропустив близько трьох тижнів через травму, після відновлення забив чотири м'ячі у чотирьох іграх Серії А.

Наступний матч чемпіонату "Мілан" проведе в Неаполі з місцевим "Наполі".

Мілан - К'єво - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: Пато, 18, 30, Робіньо, 90 3 - Ібрагімович, 70 (у свої ворота)

Мілан: Абб'яті, Дзамбротта, Неста, Тіаго Сілва (Бонера, 61), Антоніні, Гаттузо, Пірло, Зеєдорф (Боатенг, 78), Роналдіньо, Пато (Робіньо, 69), Ібрагімович

К'єво: Соррентіно, Фрей, Андреоллі, Цесар, Мантовані, Бентівольо (Фернандес, 46), Рігоні, Констан, Больясіно (Москарделлі, 80), Пелліссьє, Граноче (Теро, 46)

Попередження: Гаттузо - Граноче, Бентівольо, Констан