четвер, 08 листопада 2007 08:20

"Манчестер Юнайтед" розгромив "Динамо"

Київське "Динамо", як і в попередньому матчі, пропустило чотири м"ячі від "Манчестер Юнайтеда". Проте цього разу "біло-сині" не змогли забити бодай гол у відповідь.

Ще до свистка на перерву "МЮ" вів у рахунку 2:0. Піке відкрив лік забитим голам, а Тевес зміцнив перевагу.

У другому таймі "Динамо" все ж змогло створити кілька небезпечних моментів. Найреальнішу нагоду забити мав Рінкон, проте не влучив по м"ячу. Натомість Руні, а за три хвилини до завершення основного часу і Роналду зробили рахунок 4:0.

"Манчестер Юнайтед" - "Динамо" - 4:0 (2:0)

Арбітр: Ян Вегереєф (Нідерланди)

"МЮ": ван дер Сар (Кущак, 46), Піке (Еванс, 72), Відіч, Сімпсон, Евра, Каррік, Флетчер, Роналду, Нані, Тевес (Саа, 68), Руні

"Динамо": Шовковський, Марковіч, Ващук, Діакате, Федоров, Ель Каддурі, Гіоане, Корреа, Ротань (Діого Рінкон, 46), Гусєв (Ребров, 46), Мілевський (Бангура, 77)

Голи: Піке (31), Тевес (38), Руні (76), Роналду (87)

Попередження: Руні (18), Діакате (32), Корреа (37)

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" розгромив "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua