неділя, 19 вересня 2010 17:51

"Ліверпуль" не встояв перед хет-триком Бербатова

"Манчестер Юнайтед" здобув важку перемогу над "Ліверпулем" у 5-му турі чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч, яка відбулася у неділю на "Олд Траффорд", завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів. Героєм зустрічі став болгарський форвард манкуніанців Дімітар Бербатов, який забив всі три м"ячі своєї команди (42-а, 59-а і 84-та хвилини). Мерсисайдці, які по ходу зустрічі програвали 0:2, відповіли дублем капітана, Стівена Джеррарда (64-а і 70-та хвилини).

Тепер у "Манчестера" стало 11 очок, він зрівнявся в турнірній таблиці з "Арсеналом", який займає друге місце. У "Ліверпуля" залишилося 5 балів, він знаходиться на 16-й позиції.

МЮ - Ліверпуль 3:2

Голи: Бербатов, 42, 59, 84 - Джеррард, 64 (з пен.), 70

МЮ: Ван дер Сар, О `Ши, Відіч, Еванс, Евра, Нані (Гібсон, 88), Флетчер, Скоулз, Гіггз (Маккеді, 82), Бербатов (Андерсон, 88), Руні

Ліверпуль: Рейна, Джонсон, Каррагер, Шкртел, Конческі (Аггер, 81), Мейрейлеш (Йованович, 79), Поульсен, Максі (Нгог, 62), Джеррард, Коул, Торрес

Попередження: О `Ши, Еванс, Скоулз, Руні - Нгог