неділя, 22 листопада 2009 17:04

"Кривбас" вдома поступився "Карпатам"

Львівські "Карпати" здобули перемогу над криворізьким "Кривбасом" із рахунком 1:2.

Перший гол у матчі на 8-й хвилині забив Голодюк, який точним і потужним ударом відправив м"яч у дев"ятку воріт Кернозенка. Проте "Кривбасу" вдалося відігратися. На 28-й хвилині Бартулович реалізував пенальті.

Остаточний рахунок матчу було встановлено на 80-й хвилині. Відзначився Кузнецов.

"Кривбас" (Кривий Ріг) – "Карпати" (Львів) - 1:2 (1:1)

Голи: Голодюк, 8, Кузнецов, 80 - Бартулович, 28 (з пен.)

"Кривбас": Кернозенко, Сердюк, Допілка, Карпенко, Жданов, Опря, Булюкбаші, Булку (Богомазов,82) Бартулович, Максимов, Каракевич

"Карпати": Тлумак, Мілошевич, Тубіч, Федецький, Ощіпко, Годвін, Худоб"як (Кополовець, 89), Кожанов (Батіста,55) Ткачук (Гурулі, 73), Голодюк, Кузнецов

Попередження: Максимов, 41 - Голодюк, 41, Годвін, 58