неділя, 18 березня 2007 18:34

"Кривбас" в меншості переграє "Чорноморець"

Головний тренер "Кривбасу" Олег Таран та його футболісти продовжують дивувати в другому колі чемпіонату. Після нічиєї з київським "Динамо" криворіжці, граючи більше 80 хвилин в меншості, виграли у "Чорноморця" в Одесі з рахунком 3:2.

Важливий момент трапився на 9 хвилині: арбітр матчу Берізка в спірній ситуації вилучив голкіпера "Кривбасу" Бажана за гру руками за межами штрафного майданчика. Його у воротах замінив Остапенко.

На 32 хвилині найкращий снайпер українського чемпіонату грузин Васіл Гігіадзе виводить "Кривбас" вперед. Руденко безсилий взяти удар бомбардира зі штрафного в праву дев"ятку

Досить швидко Коритько зрівняв рахунок : на 35 хвилині він чітко пробив низом, а мяч від штанги залетів у ворота.

Після перерви два голи на 49 та 75 хвилинах забивають "кривбасівці" Сачко та Лисицький. На полі - торжество відкритого футболу. Проте Остапенко дуже надійно стоїть в рамці воріт, не даючи змоги реалізувати одеситам численні гольові моменти. "Чорноморець" спромігся лише скоротити рахунок до одного голу. Хороший удар вдався Даниловському.

За рахунок цієї перемоги "Кривбас" обходить в турнірній таблиці "Карпати" та той же "Чорноморець".

"Чорноморець" - "Кривбас" 2:3 (1:1)

18 березня. Одеса. Стадіон "Чорноморець"

Суддя: Берізка (Київ)

"Чорноморець": Руденко, Симоненко, Свідерський, Канделакі (Валєєв, 56), Ткаченко, Полтавець (Осипов, 81), Коритько, Кірлик, Даниловський, Венглинський, Бугаєв (Шищенко, 58)

Головний тренер: Семен Альтман

"Кривбас": Бажан, Грановський, Ковальчук, Ндрека, Опря, Бурдулі (Остапенко,10), Бюлюкбаші, Рожков, Сачко (Вернидуб, 79), Костишин, Гігіадзе (Лисицький, 68)

Головний тренер: Олег Таран

Голи: Коритько (35), Даниловський (84) - Гігіадзе (32), Сачко (49), Лисицький (75)

Попередження: Свідерський (60), Ткаченко (90+2)

Вилучення: Бажан (9)

Зараз ви читаєте новину «"Кривбас" в меншості переграє "Чорноморець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua