середа, 21 квітня 2010 08:27

"Інтер" приборкав "Барселону"

Міланський футбольний клуб "Інтер" виграв в іспанської "Барселони" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся пізно ввечері 20 квітня.

На своєму полі "Інтер" переміг з рахунком 3:1. Голи у складі італійської команди забили Веслі Снейдер, Майкон і Дієго Міліто. У "Барселони" відзначився Педро Родрігес.

На початку матчу "Барселона" заволоділа перевагою і Педро відкрив рахунок на 20-й хвилині зустрічі. Надалі "Інтер" зумів вирівняти гру. На 30-й хвилині атака міланського клубу завершилася точним ударом Веслі Снейдера, і команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

На початку другого тайму Майкон вивів "Інтер" вперед. Остаточний рахунок у матчі на 61-ій хвилині встановив Міліто.

Другий півфінал, в якому зустрінуться французький "Ліон" і німецька "Баварія", пройде 21 квітня. Матч-відповідь "Інтера" та "Барселони" відбудеться 28 квітня.

Ліга чемпіонів

1 / 2 фіналу

Перші матчі

Інтер Італія - Барселона Іспанія - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Педро (19), 1:1 - Снейдер (30), 2:1 - Майкон (48), 3:1 - Міліто (61).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Майкон (Ківу, 73), Самуель, Лусіо, Дзанетті, Камбьяссо, Пандєв (Станкович, 56), Т. Мотта, Снейдер, Міліто (Балотеллі, 75), Ето"О.

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Д. Алвес, Пуйоль, Піке, Максвелл, Хаві, Бускетс, С. Кейта, Мессі, Ібрагімович (Абідаль, 62), Педро.

Попередження: Ето"О (12), Бускетс (45), Пуйоль (51), Піке (60), С. Кейта (68), Станкович (82), Д. Алвес (84).