неділя, 14 лютого 2010 18:43

"Дубль" і гольова передача Шевченка принесли "Динамо" перемогу

Київське "Динамо" провело завершальний матч на другому зборі в Португалії. Підопічні Газзаєва в непростому поєдинку перемогли краківську "Віслу" - 3:2.

Першими вийшли вперед поляки, коли Кирм замкнув простріл Богускі. Проте в середині тайму динамівці видали ударну п"ятихвилинку. Спершу Андрій Шевченко забив головою після філігранної передачі Єрьоменка, а потім асистував вже Ярмоленку - 2:1.

Утримати переможний рахунок у першій 45-хвилинці наші не змогли. Кияни залишили в штрафній одного Брожека і Павло другим ударом (перший потягнув Шовковський) добив м"яч у сітку.

Перемогу "Динамо" приніс той же Шевченко. Кравець з правого флангу віддав на лінію штрафного майданчика на Мілевського, той в торкання вивів до воріт Шевченка, Андрій поклав на газон воротаря і закотив м"яч у порожні ворота.

"Динамо" - "Вісла" (Польща) - 3:2 (2:2)

Голи: Шевченко, 24, 70, Ярмоленко, 28 - Кирм, 10, Брожек, 35

"Динамо": Шовковський (Богуш, 46), Єрьоменко, Алмейда, Юссуф (Бетао, 72), Маграо, Вукоєвич, Нінкович (Гармаш, 72), Шевченко (Гусєв, 74), Мілевський (Петров, 77), Ярмоленко (Несмачний, 72), Кравець (Зозуля, 72)

"Вісла": Павелек, Гловацкі, Петро Брожек (Бурліга, 81), Пабло Альварес, Клебер (Марсело, 35) (Чекай, 88), Соболевскі (Мачинскі, 75), Жуніор Діас, Кирм (Іршак, 72), Ба (Рожеріо, 46), Богускі (Лободзінскі, 65), Павло Брожек

За матеріалами Турнір, ФК "Динамо"

Зараз ви читаєте новину «"Дубль" і гольова передача Шевченка принесли "Динамо" перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua