неділя, 22 листопада 2009 20:10

"Дніпро" в чудовому стилі розібрався з "Іллічівцем"

Дніпропетровський "Дніпро" на виїзді розгромив маріупольський "Іллічівець" з рахунком 3:0.

Після удару Селезньова на 66-ій хвилині м"яч пролетів між ніг захисника "Іллічівця" і влучив у кут воріт.

Ще два голи дніпропетровці забили вже в компенсований час. Після прострілу Калиниченка м"яч у свої ворота зрізав Чучман. А на останній хвилині матчу відзначився вже сам Калиниченко. Футболіст чудово реалізував штрафний.

"Іллічівець" (Маріуполь) – "Дніпро" (Дніпропетровськ) – 0:3 (0:0)

Гол: Селезньов, 66, Чучман, 90+1 (авто гол), Калініченко, 90+4

"Іллічівець": Романенко, Самусіовас, Мельник, Чучман, Микицей, Пуканич, Ярошенко
(Касьян, 61), Тищенко, Григорик (Кашевський, 85) Шмаков, Кривошеєнко

"Дніпро": Боровик, Чеберячко, Русол, Денисов, Ферейра, Холек, Калініченко, Ротань, Коноплянка (Назаренко, 71), Гоменюк (Самодін, 90) Селезньов(Льопа, 88)

Попередження: Шмаков, 51- Гоменюк, 59