четвер, 17 грудня 2009 11:31

"Челсі" повернув одноосібне лідерство в чемпіонаті Англії

Лондонський "Челсі", здобувши перемогу в матчі 17-го туру чемпіонату Англії над "Портсмутом", став одноосібним лідером прем"єр-ліги.

Зустріч, що пройшла в середу в Портсмуті, завершилася з рахунком 2:1 (1:0) на користь гостей.

У складі переможців відзначилися Ніколя Анелька (23-а хвилина) і Френк Лемпард, який реалізував пенальті на 79-й хвилині.

У гостей автором єдиного гола став Фредерік Пікйон (51).

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" повернув одноосібне лідерство в чемпіонаті Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua