понеділок, 04 жовтня 2010 11:24

"Челсі" переміг у лондонському дербі. Результати 7 туру АПЛ

"Челсі" переміг "Арсенал" у матчі 7-го туру англійської прем"єр-ліги. Лондонське дербі на "Стемфорд Брідж" закінчилося на користь господарів - 2:0 (1:0). М"ячі забили Дідьє Дрогба на 39-й хвилині і Алекс на 85-й.

Андрій Аршавін вийшов на поле в стартовому складі "Арсеналу", а у "Челсі" в кінцівці другого тайму з"явився Юрій Жирков. Аршавін кілька разів небезпечно бив по воротах Петера Чеха, а Жирков двічі виводив на ударну позицію Майкла Ессьєна.

Здобувши перемогу над "Арсеналом", "сині" зміцнили лідерство в турнірній таблиці прем"єр-ліги. Після 7 турів у "Челсі" 18 очок. Лондонці на два залікових бали випереджають "Манчестер Сіті" і на п"ять очок "Манчестер Юнайтед".

В інших матчах дня "Манчестер Сіті" обіграв "Ньюкасл" 2:1 (1:1), а "Ліверпуль" сенсаційно поступився на домашньому стадіоні "Енфілд Роуд" дебютанту прем"єр-ліги "Блекпул" - 1:2 (0:2) .