понеділок, 05 квітня 2010 14:53

"Челсі" переміг "МЮ" завдяки офсайду: результати 33-го туру АПЛ

Лондонський "Челсі" переміг на виїзді "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1 і вийшов на перше місце в турнірній таблиці англійської прем"єр-ліги. У складі "Челсі" відзначилися Джо Коул і Дідьє Дрогба, єдиний гол "Манчестера" за десять хвилин до кінця гри забив Федеріко Маккеда.

Перший тайм пройшов з перевагою гостей, і на 20-й хвилині Коул відкрив рахунок після прострілу Флорана Малуда. У першій половині зустрічі арбітр матчу Майк Дін міг по разу дати пенальті і в ті, і в інші ворота, але жодного разу не зафіксував порушення правил.

У другому таймі тренери команд провели серію замін, і вони дали результат. На 79-й хвилині форвард "Челсі" Дрогба, який вийшов на заміну, отримав м"яч, перебуваючи в положенні "поза грою", і забив гол. Арбітр не помітив, що Дрогба був в офсайді, і зарахував гол.

Через хвилину Маккеда також забив гол у суперечливій ситуації, відправивши м"яч у ворота "Челсі" рукою. Однак у цьому епізоді суддя також не зафіксував порушення. В останні хвилини матчу "МЮ" намагався зрівняти рахунок, але провести результативну атаку господарі поля не зуміли.

Завдяки перемозі над "Манчестером" "Челсі" вийшов на перше місце в чемпіонаті країни. У 33 матчах лондонці набрали 74 очки. На рахунку "МЮ" 72 очки в 33 зустрічах.

33-й тур

Манчестер Юнайтед - Челсі - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Дж. Коул (21), 0:2 - Дрогба (79), 1:2 - Маккеда (81).

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, Г. Невілл, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Флетчер (Д. Гібсон, 86), Гіггз, Валенсія, Скоулз (Нані, 72), Пак Чжи Сун (Маккеда, 71), Бербатов.

Челсі: Чех, Феррейра, Террі, Алекс, Жирков, Деку (Баллак, 82), Обі Мікел, Лемпард, Дж. Коул (С. Калу, 73), Анелька (Дрогба, 69), Малуда.

Попередження: Скоулз (35), Г. Невілл (44), Деку (71), Дж. Коул (72), Флетчер (85).

Арсенал - Вулвергемптон - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Бендтнер (90).

АРСЕНАЛ: Альмунія, Санья, Вермален, Кемпбелл, Сильвестр, Ебуе (Бендтнер, 64), А. Сонг (Насрі, 71), Денілсон, Уолкотт, Едуардо (Вела, 79), Росіцкі.

Вилучення: Генрі (66).

Сандерленд - Тоттенхем - 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Д. Бент (1), 2:0 - Д. Бент (29, пенальті), 2:1 - Крауч (72), 3:1 - Зенден (86).

Сток Сіті - Халл Сіті - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Фуллер (6), 2:0 - Л. Лоуренс (90).

Болтон - Астон Вілла - 0:1

Гол: 0:1 - Ешлі Янг (11).

Портсмут - Блекберн - 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Ванда Борре (60).

Бернлі - Манчестер Сіті - 1:6 (0:5)

Голи: 0:1 - Адебайор (4), 0:2 - Белламі (5), 0:3 - Тевес (7), 0:4 - Вієйра (21), 0:5 - Адебайор (45), 0:6 - Компані (58), 1:6 - Ст. Флетчер (72).

Фулхем - Віган - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Скотланд (34), 1:1 - Окака (47), 2:1 - Хангеланд (58).

Бірмінгем - Ліверпуль - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Джеррард (47), 1:1 - Ріджуелл (56).

Евертон - Вест Хем - 2:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Білялетдінов (24), 1:1 - да Кошта (60), 2:1 - Айєгбені (85), 2:2 - Ілан (87).

З результату "Портсмута" рішенням прем"єр-ліги зняті 9 очок.

Снайпер: Руні (Манчестер Юнайтед) - 26, Дрогба (Челсі) - 25, Д. Бент (Сандерленд) - 22, Тевес (Манчестер Сіті) - 20, Торрес (Ліверпуль) - 18, Дефо (Тоттенхем), Лемпард (Челсі) - 17, Фабрегас (Арсенал) - 15, Саа (Евертон) - 13, Бербатов (Манчестер Юнайтед) - 12.