понеділок, 22 березня 2010 16:57

"Баварія" пропустила два голи за три хвилини: результати 27-го туру Бундесліги

"Баварія" відкрила рахунок у матчі з "Айнтрахтом", але два голи в останні три хвилини перевернули все з ніг на голову (1:2), перервавши безпрограшну серію мюнхенців у бундеслізі, що нараховувала 20 матчів.

Утім, ані "Шальке", ані "Байєр" не скористалися невдачею підопічних Луї ван Галя, щоб змістити їх з першої сходинки. Гельзенкірхенці розписали бойову нічию із "Гамбургом" - 2:2, а леверкузенці взагалі поступилися дортмундській "Борусії" з розгромним рахунком 0:3.

27-й тур

Гамбург - Шальке 04 - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - ван Ністелрой (40), 1:1 - Кураньї (62), 1:2 - Ракітіч (68, пенальті), 2:2 - Пітройпа (77).

Вольфсбург - Герта - 1:5 (1:3, 0:2)

Голи: 0:1 - Гекас (6), 0:2 - Рамос (8), 0:3 - Гекас (26), 1:3 - Графіте (36), 1:4 - Гекас (63), 1:5 - Рамос (84).

Кельн - Борусія М - 1:1 (0:0)

Голи: 0:1 - Ройс (56), 1:1 - Маніше (79).

Фрайбург - Майнц - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Флум (10).

Вердер - Бохум - 3:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Шестак (14), 1:1 - Пісарро (58), 1:2 - Дедіч (63), 2:2 - Марін (65), 3:2 - Фрінгс (81).

Штутгарт - Ганновер 96 - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Маріка (36), 2:0 - Маріка (54).

Нюрнберг - Хоффенхайм 1899 - 0:0 (0:0, 0:0)

Айнтрахт - Баварія - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Клозе (7), 1:1 - Тсуму (87), 2:1 - Фенін (89).

БАВАРІЯ: Бутт, Лам, Бадштубер, ван Бюйтен (Алтинтоп, 80), Алаба, Швайнштайгер, ван Боммель, Роббен, Праньїч (Тимощук, 65), Клозе, Мюллер.

Попередження: Клозе (56), Бадштубер (59).

Борусія Д - Байєр - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Барріос (50), 2:0 - Барріос (60), 3:0 - Рангель (87).

Снайпери: Барріос (Борусія Д) - 17, Кісслінг (Байєр) - 16, Джеко (Вольфсбург) - 15, Дердійок (Байєр), Бунжаку (Нюрнберг), Пісарро (Вердер) - по 12.

За матеріалами Sports.ru, UEFA

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" пропустила два голи за три хвилини: результати 27-го туру Бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua