середа, 23 вересня 2009 09:44

"Баварія" проходить у наступний раунд Кубка Німеччини без Тимощука

Мюнхенська "Баварія" без проблем пробилась до 1/8 фіналу Кубка Німеччини, перегравши у себе вдома клуб з Бундесліги 2 "Оберхаузен" - 5:0.

Уже до перерви підопічні Луі ван Гаала вигравали з різницею в два м"ячі. У другому таймі "Баварія" забила ще три сухі голи. Двічі ворота суперника вразив Даніель ван Буйтен. Наш Анатолій Тимощук весь матч просидів на лаві запасних.

Кубок Німеччини. 1/16 фіналу

"Баварія" – "Оберхаузен" – 5:0

"Баварія": Рензінг, Лам (Герлітц, 74), ван Буйтен, Брено, Браафхайд, Соса, Хаміт Алтинтоп, Оттль, Рібері (Мюллер, 69), Клозе, Гомес (Тоні, 61). На заміні: Бутт, Бадстюбер, Тимощук, Оліч

Голи: Лам (32), Гомес (41), ван Буйтен (67, 86), Мюллер (70)

"Борусія" М. - "Дуйсбург" - 0:1 (0:0)

"Нюрнберг" - "Хоффенхайм" - 0:1 (0:1)

"Айнтрахт" Тр.- "Армінія" - 4:2 дод. час (0:1, 2:2)

"Бохум" - "Шальке-04" - 0:3 (0:1)

"Карлсруе" - "Борусія" Д. - 0:3 (0:2)

"Кобленц" - "Енергі" - 4:2 дод. час (1:1, 1:1)

"Рот-Вайсс" - "Гройтер Фюрт" - 2:3 дод. Час (0:0, 1:1)

Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" проходить у наступний раунд Кубка Німеччини без Тимощука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua