Ексклюзиви
понеділок, 09 листопада 2009 13:08

"Баварія" продасть Рібері наступного року

"Баварія" продасть Рібері наступного року

Мюнхенський футбольний клуб "Баварія" в 2010 році продасть півзахисника збірної Франції Франка Рібері. Про це повідомляє інтернет-видання Goal.com. Сума трансферу гравця може скласти близько 35 мільйонів євро. У числі команд, зацікавлених у покупці француза, називаються мадридський "Реал", "Барселона" і англійський "Манчестер Сіті".

На початку сезону-2009/10 ЗМІ повідомляли, що "Реал" пропонував "Баварії" продати Рібері і був близький до того, щоб підписати з футболістом п"ятирічний контракт, проте німецький клуб відмовився продавати півзахисника за будь-які гроші.

За даними Goal.com, "Баварія" планує розлучитися з Рібері після закінчення сезону-2009/10, проте "Манчестер Сіті" готовий заплатити велику суму за гравця, щоб придбати його вже в січні 2010 року.

У 12 матчах чемпіонату Німеччини сезону-2009/10 "Баварія" набрала 20 очок і розташувалася на восьмому місці в турнірній таблиці. У Лізі чемпіонів мюнхенці в чотирьох зустрічах набрали тільки чотири очки і майже втратили шанси на вихід в плей-офф.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" продасть Рібері наступного року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.03.2012 00:28:48Спартак-Волинь109.167.105.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Щур злодійський - цей шуфрич, розікрав пів Закарпаття.

08.09.2010 17:35:35Рома95.133.71.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
Шухер просто реализует новую политику ПР - заигрывание с электоратом не их поля. Агитация и обманный маневр перед местными выборами: смотрите, мы ж демократы, мы ж за Украину!
19.06.2010 13:47:30валентина91.90.15.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
Якщо, Юля вкрала - в тюрьму, якщо, н1 - туди ж за наклеп Шмуньф1ча...
19.06.2010 10:48:34f94.179.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
;
19.06.2010 09:02:44Ігор178.95.1.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Біологічний розвиток особи, зумовлюється його манерою висловлювати свої думки... Манера викладу своїх думок Стена(Киев), говорить про культурний рівень його середовища в якому він постійно знаходиться (батьків, родини, знайомих). Подумайте, з ким Ви ведете дискусію...., не опускайтесь до його рівня.
19.06.2010 01:14:22Стэн77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты крыса схронная научись кирилицей печатать.Что,уже все параши перемыл в Польше?Хозяин раба к компьютеру пустил?Или сосешь в Интернетклубе?Галицайское быдло и польский холоп будет Украинцу советы давать?Окстись,убогий,твой день - 8 марта,сука.
19.06.2010 00:57:32U87.5.142.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
12. Стэн (Киев) 18.06.2010 21:34 У кого-то зубы жмут?Кроме как чужим ником подписаться,у бандерлогов ни на что фантазии не хватает?За себя ответь,быдло галицайское. V ZHYDO-KAZAPA GAVKAYUCHOGO NA ZHOPO-YAZIKU... BYDLOTA TY VUZ'KOOKA, ZARYISYA V BERLOGU DEBIL, I E GAVKAY DO LYUDEY
18.06.2010 21:34:49Стэн77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У кого-то зубы жмут?Кроме как чужим ником подписаться,у бандерлогов ни на что фантазии не хватает?За себя ответь,быдло галицайское.
18.06.2010 20:37:50Стэн 87.17.154.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
прастітє мєня,я кончєний дібіл....
18.06.2010 20:22:52Стэн77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
9. Козак (Черкаси) Не ссы,бандерлог,у нас тоже будет.А кому не нравится - в Галицию,Польшу,Канаду.Там по-русски не разговаривают.
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути