субота, 29 січня 2011 18:57

"Баварія" і "Боруссія" забили своїм суперникам по три м'ячі

Лідер чемпіонату Німеччини з футболу дортмундська "Боруссія" здобула 16-у перемогу в бундеслізі, обігравши "Вольфсбург" в гостьовому матчі.

Зустріч, що пройшла на "Фольксваген Арені", завершилася впевненою перемогою гостей з рахунком 3:0. У складі переможців точними ударами відзначилися парагваєць Лукас Барріос на 2-й хвилині, турок Нурі Шахін на 40-й і німець Матс Хуммельс на 71-й.

"Боруссія" набрала 50 очок і продовжує лідирувати в таблиці чемпіонату Німеччини, випереджаючи "Байєр", який йде на другому місці, на 11 балів. "Вольфсбург" має в своєму активі 23 очки і займає 12-у позицію.

У центральному суботньому матчі 20-го туру "Баварія" переграла в Бремені "Вердер" - 3:1. На початку другого тайму "Вердеру" вдалося відкрити рахунок після удару Мертезакера. На біду бременців, він же став мимовільним могильником надій господарів.

На 76-й хвилині "Баварії" вдалося провести атаку правим флангом, завершивши її гострим прострілом у воротарський, де невдало на шляху м'яча став Мертезакер. Його автогол вивів "Баварію" вперед, а заодно і надихнув чинного чемпіона Німеччини.

Перемога дозволила підопічним Луї ван Галя вийти на третє місце в турнірній таблиці Бундесліги.

Анатолій Тимощук вийшов у старті і відіграв весь матч.

Чемпіонат Німеччини

20-й тур

"Шальке" - "Хоффенхайм" - 0:1 (0:1)

Голи: Ворса, 4 (0:1)

"Вердер" - "Баварія" - 1:3 (0:0)

Голи: Мертезакер, 47 (1:0); Роббен, 65 (1:1); Мертезакер, 76 (автогол) (1:2); Клозе, 86 (1:3)

"Вольфсбург" - "Боруссія" (Д) - 0:3 (0:2)

Голи: Барріос, 2 (0:1); Шахін, 40 (0:2); Хуммельс, 71 (0:3)

"Нюрнберг" - "Гамбург" - 2:0 (0:0)

Голи: Сімонс, 59 (пенальті) (1:0); Коен А., 70 (2:0)

"Санкт-Паулі" - "Кельн" - 3:0 (2:0)

Голи: Такьї, 30 (1:0); Такьї, 36 (2:0); Бранс, 76 (пенальті) (3:0)

За матеріалами Террикон, РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" і "Боруссія" забили своїм суперникам по три м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua