вівторок, 30 листопада 2010 08:38

"Барселона" знищила "Реал" з рахунком 5:0

"Барселона" у центральному матчі 13 туру іспанської примери розгромила на своєму полі мадридський "Реал" з рахунком 5:0 і вийшла на перше місце в турнірній таблиці. "Барселона" володіла перевагою по ходу всього "Ель Класіко" (так в Іспанії називають головне протистояння чемпіонату): два м'ячі були забиті в першому таймі, а ще три - у другому.

Рахунок в матчі був відкритий вже на десятій хвилині: відзначився Хаві. Через вісім хвилин після цього свій гол у матчі забив Педро. Наприкінці першого тайму "Реал" намагався вирівняти гру, але не зумів створити небезпечних моментів біля воріт "Барселони".

Другий тайм почався з атак "Барселони". На 55 і 58 хвилинах відзначився Давид Вілья, довівши рахунок до розгромного. Після цього футболісти "Реала" опустили руки і не дуже намагалися забити у ворота суперника.

Вже в доданий арбітром час гол забив Суарес Хеффрен, який вийшов на заміну: він замкнув простріл Бояна Кркіча.

Після цього на полі сталася невелика бійка, яка закінчилася вилученням Серхіо Рамоса.

Перемігши "Реал", "Барселона" набрала 34 очки в 13 іграх. "Реала", який йде другим, має 32 очки після стількох же зустрічей. У поточному сезоні "Реал" в чемпіонаті Іспанії ще нікому не програвав.

Барселона - Реал 5:0

Голи: Хаві, 10, Педро, 18, Вілья, 55, 58, Жеффрен, 90 1

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Піке, Пуйоль, Абідаль, Бускетс, Хаві (Кейта, 87), Іньєста, Педро (Жеффрен, 87), Мессі, Вілья (Кркіч, 76)

Реал: Касільяс, Рамос, Пепе, Карвальо, Марсело (Арбелоа, 59), Хедіра, Хабі Алонсо, Ді Марія, Езіл (Л. Діарра, 46), Роналду, Бензема

Попередження: Вальдес, Вілья, Мессі, Пуйоль - Роналду, Пепе, Хабі Алонсо, Касільяс, Карвальо, Рамос, Хедіра

Вилучення: Серхіо Рамос, 90+3

За матеріалами Лента, Football.ua

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" знищила "Реал" з рахунком 5:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua