субота, 25 вересня 2010 19:08

"Арсенал" сенсаційно програв "Вест Бромвічу"

Лондонський "Арсенал" зазнав сенсаційної поразки від "Вест Бромвіча" на своєму стадіоні "Емірейтс" в рамках чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч, яка відбулася в суботу, завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей. Вони до 73-й хвилині вигравали 3:0 завдяки голам Пітера Одемвінгі, Гонсало Джари і Джерома Томаса. Більш того, на 38-й хвилині "Вест Бром" отримав право на пенальті, але Кріс Брант не зміг переграти Мануеля Альмунію.

На 75-й і 90-й хвилинах у ворота "Вест Бромвіча" забив французький легіонер "Арсеналу" Самір Насрі, але вирвати хоча б нічию команді Арсена Венгера так і не вдалося.