середа, 27 січня 2021 19:08

Прима потрапив у десятку на етапі чемпіонату Європи з біатлону

Українець Артем Прима фінішував на 6-му місці на етапі чемпіонату Європи з біатлону.

У польському місті Душники-Здруй відбулась чоловіча індивідуальна гонка.

Перемогу у гонці здобув латвієць Андрейс Расторгуєвс, друге місце зайняв норвежець Ерленд Бьонтегорд, а замкнув трійку ще один представник Норвегії Ендре Штрьомсгейм.

Найкращим з українців став Прима, який фінішував на 6-му місці. Поборотися за медалі Артему завадили 3 хвилини штрафу. Богдан Цимбал зайняв фінішував 18-м. Руслан Ткаленко прийшов до фінішу 21-м.

Наступний етап чемпіонату Європи серед чоловіків пройде 29-го січня.

Зараз ви читаєте новину «Прима потрапив у десятку на етапі чемпіонату Європи з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua