пʼятниця, 22 березня 2019 21:32

Португалія - Україна 0:0, збірна втримала виїзну нічию

Відбір на Євро-2020, перший тур, Португалія - Україна, онлайн трансляція матчу

За кілька хвилин розпочнеться матч першого туру кваліфікаційного раунду до Євро-2020 між збірними Португалії та України. Наша національна збірна розпочне відбір виїзним матчем проти чинних чемпіонів Європи збірної Португалії. Для України нічия буде дуже позитивним результатом, оскільки протистоятиме нам дуже потужна збірна з Криштіану Роналду в складі.

До сьогоднішнього дня Україна та Португалія зустрічались два рази - у відборі на Кубок світу - 1998 року. У виїзному матчі наша збірна поступилась 0:1, а в домашньому взяла реванш 2:1.

Обслуговувати матч будуть:

Головний арбітр: Клеман Тюрпен

Асистенти: Ніколя Дано, Сіріль Гріньйоре

Резервний арбітр: Бенуа Мілло (всі - Франція).

Стартові склади команд:

Португалія: Патрісіу – Канселу, Пепе, Діаш, Геррейро – Карвалью, Невеш, Моутінью – Бернарду Сілва, Андре Сілва, Роналду (к)

Україна: Андрій Пятов (к) - Віталій Миколенко, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Олександр Караваєв, - Тарас Степаненко, Олександр Зінченко, Руслан Маліновський, Євген Коноплянка, Марлос, - Роман Яремчук.

Стартовий свисток!

5' Не біжать стрімголов команди в атаку, спокійний початок, так звана розвідка.

9' Господарі поля більше володіють м'ячем, але небезпечних моментів вони поки не створюють, Україна в цьому матчі, очевидно, гратиме в контратакувальний футбол.

14' В нашому матчі багато тактичної та позиційної боротьби, моментів поки немає.

16' Ось і перший момент в матчі, Пепе пробивав з льоту з лінії штрафного майданчика, Пятов перевів м'яч на кутовий.

17' Карвалью забив м'яч ударом головою, але арбітр зафіксував справедливий офсайд.

21' А ось і перший момент у виконанні нашої команди. Коноплянка накрутив кількох захисників, та пробив з кута штрафного майданчика - повз ворота.

24' Роналду накрутив захисників та пробив з гострого кута - Пятов на місці. Поступово нарощують темп господарі поля.

27' Знову Роналду переграв захисників та потужно пробив у ближній кут - Пятов потягнув.

32' Сценарії гри незмінний, португальці більше атакують та створюють напівмоменти, наша зібрна поки особливої небезпеки біля воріт Патрісіу не створила.

37' Караваєв отримав потужний удар м'ячем в голову. Схоже на нокдаун, потребує допомоги медиків наш захисник.

42' Заспокоїлась гра, схоже голи команди приберегли на другий тайм.

45+1' Ледь не "привезли" момент у власні ворота, Зінченко віддав не зручний пас на Пятова, і наш голкіпер.

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 55% - 45%

Удари (в площину) 6(3) - 2(0)

Фоли 5 - 4

Другий тайм!

50' Спокійний початок другого тайму, португальці очікувано більше володіє м'ячем, але наш захист грає надійно (стукаю по дереву).

57' Притисли господарі поля, Пятов зробив кілька класних сейвів.

64' Пожвавилась гра, наші хлопці намагаються йти в контратаку, але тим самим відкривають зони для атак суперника.

67' Замість Марлоса, який сьогодні ну зовсім не вразив, на поле виходить Віктор Циганков.

72' В атаці в нашої збірної взагалі нічого не виходить, жодної якісної контратаки за весь матч. Циганков намагався обіграти захисника, але втратив м'яч і привіз атаку на власні ворота - на щастя обійшлося.

76' Дебютує за збірну України натуралізований бразилець Жуніор Мораес, замінив він Яремчука.

81' З кожною хвилиною господарі поля все більше й більше тиснуть на наші ворота.

85' Фантастичний шанс був у нашої збірної, щоб забити! Коноплянка пробив з лінії штрафного, Патрісіу відбив м'яч перед собою, а Мораес на якісь півсекунди не встиг на добивання.

87' Буяльський виходить на поле замість Коноплянки.

90' Арбітр додає чотири хвилини. Португальці продовжують тиснути.

90+2' Соуза впав у штрафному майданчику та просив пенальті, на щастя свисток арбітра промовчав.

Фінальний свисток!

Україна в надскладному поєдинку втримала нічию.

Зараз ви читаєте новину «Португалія - Україна 0:0, збірна втримала виїзну нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua