пʼятниця, 26 березня 2021 08:23

Переможне повернення Ібрагімовича та втрата очок Іспанією: результати матчів кваліфікації Кубка світу

Златан Ібрагімович не грав за збірну Швеції 5 років. Фото: Gettyimages.com

25 березня відбулися матчі 1-го туру кваліфікації Кубка світу-2022.

Gazeta.ua знайомить із їхніми результатами.

В групі В відбулася сенсація. Збірна Іспанії не змогла вдома перемогти Грецію -1:1.

Іспанці у звичному стилі контролювали м'яч. Підопічні Луїса Енріке володіли територіальною та ігровою перевагою. Це вилилося у забитий м'яч Альваро Моратою. Форвард "Ювентуса" реалізував вихід на ворота суперників.

Греки відповіли на початку 2-го тайму. Анастасіосіс Бакесетас впевнено реалізував пенальті. Гості скористалися втратою концентрації суперника та зрівняли рахунок. Господарі побігли забивати переможний гол, але збірна Греції змогла відстояти нічию.

В іншому матчі групи збірна Швеції мінімально здолала Грузію -1:0.

Долю матчу вирішив єдиний забитий гол Віктором Классоном. Форвард російського "Краснодара" скористався асистом Златана Ібрагімовим наприкінці 1-го тайму. Форвард "Мілана" таким чином відзначив повернення у збірну Швеції після 5 річної паузи.

Збірна Італії не мала жодних проблем із Північною Ірландією в групі С - 2:0.

Питання переможця матчу було вирішено у 1-му таймі коли Чіро Іммобіле та Доменіко Берарді відзначилися в ворота гостей.

Після перерив італійці зменшили швидкості та грали у власне задоволенні. Гості так і не змогли відповісти нічим серйозним.

В іншому матчі Болгарія нічого не змогла подіяти вдома зі Швейцарією - 1:3.

На старті поєдинку гості змогли забити 3 м'ячі за 6 хвилин. Збірна Болгарії відповіла тільки 1-м голом відразу після перерви.

Справжню гольову перестрілку влаштували збірні Угорщини та Польщі у групі І. Господарі мали перевагу у 2 мячі на початку 2-го тайму. Але поляки за 2 хвилини змогли зрівняти рахунок. Угорщина знову вийшла вперед за 12 хвилин до завершення гри. Але Роберт Левандовські врятував поляків від поразки - 3:3.

В іншому матчі групи Англія вдома не мала ніяких проблем із Сан-Марино - 5:0.

У 1-му таймі господарі забили тричі. Після перерви англійці забили ще 2 м'ячі.

В цій же групі Албанія в гостях перемогла Андорру - 1:0.

Долю матчу вирішив єдиний гол Ерміра Леньяні наприкінці 1-го тайму.

Результативними вийшли матчі у групі F. Шотландія та Австрія не змогли виявити сильнішого -2:2.

1-ша половина гри пройшла без забитих м'ячі. Кожен із суперників не хотів помилятися. Гра мала характер очікування помилок від суперника.

Після перерви австрійці змогли вийти вперед. Гол мобілізував господарів, які активно пішли вперед. Гранд Хейлі зрівняв рахунок в середині 2-го тайму. Форвард австрійців Саша Калайджич оформив дубль та вивів свою команду вперед. Але господарі змогли врятуватися від поразки за 5 хвилини до завершення гри.

Збірна Молдови не змогла обіграти Фарери - 1:1

Господарі повели у рахунку на початку гри, але пропустили за 7 хвилин до завершення матчу.

В цій же групі Данія в гостях перемогла Ізраїль -2:0.

Гості забивали по 1-му м'ячу у кожному із таймів. Один із лідерів "Шахтаря" Манор Соломон провів повний матч за господарів.

У групі J збірна Німеччини здобула розгромну перемогу над Ісландією -3:0.

Матч проходив за повної переваги німців. За стартові 10 хвилин господарі змогли забити двічі. Після перерви один із лідерів "Ман Сіті" Ілкай Гюндоган довів справу до розгрому.

Збірна Румунії дотисла Північну Македонію -3:2.

За 10 хв до завершення гри румуни комфортно перемагали у 2 м'ячі. Гості змогли забити двічі за 2 хвилини. Але збірна Румунії змогла здобути перемогу після точного удару Яніса Хаджи.

В цій же групі Ліхтенштейн поступився вдома Вірменії -0:1. Господарі забили у свої ворота наприкінці матчу.

Збірна України успішно стартувала у відборі до Кубка світу-2022. Команда Андрія Шевченка на "Стад де Франц" зіграла у нічию проти Франції.

28 березня національна команда зіграє у Києві проти Фінляндії. Початок матчу о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Переможне повернення Ібрагімовича та втрата очок Іспанією: результати матчів кваліфікації Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua