пʼятниця, 15 серпня 2008 10:38

Плавання. В двохсотметрівці на спині медалі поділили американці і росіянин

Американський плавець Райан Лохті завоював золоту медаль Олімпіади-2008 на дистанції 200 метрів на спині.

Американець виграв фінальний заплив зі світовим рекордом, показавши результат - 1 хвилина 53,94 секунд.

Таким чином, Лохті поліпшив свій же світовий рекорд, який був на позначці, - 1.54,32.

Американець Аарон Пірсол став срібним призером, а бронза дісталася російському плавцеві Аркадію Вятчаніну.

Раніше інший американський плавець Майкл Фелпс виграв свою шосту золоту медаль на Олімпіаді в Пекіні, продовживши курс на побиття історичного рекорду Марка Спітца.

korrespondent.net
Зараз ви читаєте новину «Плавання. В двохсотметрівці на спині медалі поділили американці і росіянин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua