середа, 04 жовтня 2023 22:55

Після першого тайму "летіли" 0:2: "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Антверпеном"

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" на виїзді здобув вольову перемогу над "Антверпеном". Фото: shakhtar.com

Донецький клуб виграв 3:2, хоча програвав після першого тайму 0:2, передає Gazeta.ua.

За бельгійців у першому таймі відзначилися Муя та Мішель-Анж Баліквіша.

У другому таймі "Шахтар" показалав характер і спочатку відігрався, а потім взагалі вийшов вперед. Голами за "гірників" відзначилися нападник Данило Сікан, який оформив дубль, а також захисник Ярослав Ракицький.

"Антверпен" мав хороший шанс зрівняти рахунок у доданий час, однак, на щастя для українських вболівальників, Тобі Алдервейрелд не зміг реалізувати пенальті на 90+7 хвилині.

Ліга чемпіонів

Група Н. 2-й тур

"Антверпен" - "Шахтар" - 2:3 (2:0)

Голи: Муя (3), Баліквіша (34) - Сікан (48, 76), Ракицький (71)

На 97-й хвилині Алдервейрелд не реалізував пенальті (повз ворота)

"Антверпен": Бюте, Вейндал (Іленіхена, 83), Кулібалі, Алдервейрелд, Батає, Кейта (Юсуф, 83), Вермеєрен, Еккеленкамп (Валенсія, 74), Баліквіша, Янссен, Муя (ван ден Бош, 87)

"Шахтар": Різник, Конопля, Матвієнко, Ракицький, Азаров, Степаненко, Судаков, Назарина, Зубков, Криськів, Сікан (Швед, 87)

Наступний поєдинок у Лізі чемпіонів "гірники" зіграють уже після міжнародної паузи на матчі збірних - 25 жовтня виїзна зустріч з "Барселоною".

Як відомо, у першому турі "Шахтар" програв "Порту".

Зараз ви читаєте новину «Після першого тайму "летіли" 0:2: "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Антверпеном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua