вівторок, 23 лютого 2010 17:57

Після десяти днів Олімпіади найбільше медалей завоювала Німеччина

Після десяти змагальних днів Олімпіади у Ванкувері змінився лідер медального заліку. Вперше на першу сходинку піднялася збірна Німеччини. 23 лютого німецькі спортсмени вибороли одну золоту та дві срібні медалі.

На друге місце опустилася команда США. 22-23 лютого американці вибороли одне срібло (фігурне катання).

Третє місце за підсумками десяти змагальних днів зберігають норвежці.

Надії України здобути хоча б одну медаль тануть з кожним днем. На жаль, вітчизняні фрістайлісти не потрапили до фіналу. Попереду у біатлоністів естафети і це останній шанс для вітчизняних спортсменів виграти медаль.

За матеріалами ТСН

Зараз ви читаєте новину «Після десяти днів Олімпіади найбільше медалей завоювала Німеччина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua