пʼятниця, 02 березня 2012 09:27

ПХЛ. "Донбас" та "Сокіл" з футбольним рахунком обіграли опонентів

1 березня в плей-офф Професійної хокейної ліги відбулося два матчі. Донецький "Донбас" на рідному льоду обіграв київський "Беркут", а в дуелі двох столичних команд сильнішим знову виявився "Сокіл".

У Донецьку на Арені Дружба відбувся перший півфінальний матч серії між чинним чемпіоном України "Донбасом" і створеним минулого року київським "Беркутом".

Глядачі не побачили великої кількості шайб, адже надійно проявили себе воротарі команд. Успіх донецькому клубу в третьому періоді принесли дві шайби у виконанні російських легіонерів Павла Бойченка та Віталія Аникеєва. У результаті "Донбас" попереду в серії з рахунком 1:0.

Донбас - Беркут 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Донбас: Селіверстов. Шагов - Алексюк, Кугут - Побєдоносцев, Тезіков - Васильєв. Міхнов - Бондарев - Пастух, Аверкін - Аникеєв - Бойченко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Бобкін - Кокшаров - Кровопусков, Нікульніков.

Беркут: Хован, Катуліс - Сенкерік, Ісаєнко - Вагін, Дворецький - Мікульчик, Романенко. Недорост - Капуш - Бризгалов, Сальников - Цуріков - Михайлов, Валуй - Гніденко - Волчек, Блінов - Малов - Жилінський.

Шайби: 1:0 Бойченко (Бабинець, 44:28), 2:0 Аникеев (Бондарев, Аверкін, 54:28).

Штраф: 6 - 10

Кидки: 24 (7 +9 +8) 19 (7 +2 +10)

В Броварах відбулася друга зустріч у парі "Сокіл" - "Компаньон". На відміну від вчорашнього матчу, коли команди на двох закинули десять шайб, сьогодні голкіпери були на висоті.

Вирішальною виявилася шайба у виконанні росіянина Романа Долгих. Гості скоротили розрив у рахунку до мінімуму за три з гаком хвилини до сирени, однак перевести гру в овертайм не змогли. Таким чином, "Сокіл" повів у серії до чотирьох перемог з рахунком 2:0.

Сокіл - Компаньон 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Сокіл: Симчук. Климентьєв - Лясковський, Скороход - Рябенко, Бахріддінов - Тимченко. Яковенко - Николишин - Касянчук, Смирнов - Черненко - Харченко, Харитонов - Шахрайчук - Олецький, Долгих - Шаманський - Матвійчук.

Компаньйон: Зав'ялов. Благой - Тітовець, Кривомаз - Абаєв, Муханов - Татаренко, Лубнін. Заблудовський - Буценко - Борисенко, Винокуров - Шарітон - Хомутов, Радецький - Гаврилюк - Панченко, Росляков, Алексюк.

Шайби: 1:0 Яковенко (Николишин, Касянчук, 25:51), 2:0 Долгих (Шаманський, Матвійчук, 44:12), 2:1 Шарітон (Кривомаз, Хомутов, 56:32, більш.).

Штраф: 16 - 10

Кидки: 38 (9 +12 +17) - 24 (12 +7 +5)

Зараз ви читаєте новину «ПХЛ. "Донбас" та "Сокіл" з футбольним рахунком обіграли опонентів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua