понеділок, 01 березня 2010 10:43

Перемоги "Мілана" та "Інтера", поразка "Ювентуса": результати 25-го туру Серії А

"Інтер" оговтався від деякого спаду в національній першості і здолав на виїзді "Удінезе" (3:2), зберігши четирьохочковий відрив від "Мілана". Останній у рідних стінах довів свою перевагу над "Аталантою" - 3:1.

Цей успіх дозволив "Мілану" відірватися на три очки від "Роми", яка перервала семиматчеву переможну серію в національній першості. У середині другого тайму виїзного матчу з "Наполі" Жуліо Баптіста і Мірко Вучиніч створили римлянам хороший запас. Втім, неаполітанці здаватися на милість гостям не збиралися. На 75-й хвилині Херман Деніс скоротив рахунок, а перед самим фінальним свистком Марек Гамшик реалізував 11-метровий - 2:2.

Головний аутсайдер першості Італії "Сієна" трохи поправила свої справи і тепер знаходиться в шести очках від рятівної зони. Тосканці на виїзді взяли гору над "Ліворно" (2:1), яке йде третім з кінця.

В інших матчах "Парма" обіграла "Сампдорію" (1:0), "К"єво" засмутив "Кальярі" (2:1), а хет-трик Адаілтона приніс "Болоньї" виїзну перемогу над "Дженоа" - 4:3. У вечірньому матчі неділі "Ювентус" вдома несподівано поступився "Палермо" - 0:2. У складі гостей у заключні півгодини гри по разу відзначилися Фабріціо Мікколі та Ігор Будан. У результаті "Палермо" обійшов "Юве" і піднявся на четверту сходинку, випереджаючи туринців на два очки.

25-й тур

Мілан - Аталанта - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Пато (30), 2:0 - Пато (41), 2:1 - Вальдес (56), 3:1 - Боррієлло (62).

Ліворно - Сієна - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Лукареллі (11, пенальті), 1:1 - Калайі (79), 1:2 - Маккароне (90).

Вилучення: Моро (51).

Дженоа - Болонья - 3:4 (3:2, 0:2)

Голи: 1:0 - Суазо Веласкес (8), 1:1 - Буше (11), 2:1 - Скуллі (18), 2:2 - Адаілтон (28), 3:2 - Суазо Веласкес (38), 3 : 3 - Адаілтон (56), 3:4 - Адаілтон (79, пенальті).

К"єво - Кальярі - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Аріель де Паула (33), 1:1 - Асторі (51), 2:1 - Граноче (78).

Вилучення: Марколіні (60), Наінгголан (71).

Ювентус - Палермо - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Мікколі (60), 0:2 - Будан (81).

Наполі - Рома - 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 - Баптіста (59, пенальті), 0:2 - Вучиніч (65), 1:2 - Деніс (75), 2:2 - Гамшик (90, пенальті).

Удінезе - Інтер - 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 1:0 - Пепе (2), 1:1 - Балотеллі (5), 1:2 - Майкон (20), 1:3 - Міліто (45, пенальті), 2:3 - Ді Натале (52, пенальті ).

Парма - Сампдорія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Дзаккардо (54).

Вилучення: Галлоппа (90).

Лаціо - Фіорентина - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Сивілья (7), 1:1 - де Соуза Карнейру (90).

Катанія - Барі - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Річчіуті (4), 2:0 - Льяма (40), 3:0 - Морімото (81), 4:0 - Мартінес (90).

СНАЙПЕРИ: Ді Натале (Удінезе) - 18, Дієго Міліто (Інтер) - 14, Пацціні (Сампдорія) - 12, Пауло Баррето (Барі), Матрі (Кальярі), Джилардіно (Фіорентина) - по 11, Тотті (Рома), Пато (Мілан) - по 10, Роналдіньо (Мілан), Маккароне (Сієна), Ді Вайо (Болонья), Мікколі (Палермо) - по 9, Гамшик (Наполі), Ето"О (Інтер), Кавані (Палермо), Боррієлло ( Мілан), Мартінес (Катанія) - по 8.

27-й тур. 6.03. Фіорентина - Ювентус, Рома - Мілан. 7.03. Барі - К"єво, Сампдорія - Лаціо, Палермо - Ліворно, Аталанта - Удінезе, Болонья - Наполі, Сієна - Парма, Кальярі - Катанія, Інтер - Дженоа.

За матеріалами Uefa.com, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Перемоги "Мілана" та "Інтера", поразка "Ювентуса": результати 25-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua