пʼятниця, 22 квітня 2011 03:00

Перед Казахстаном збірна України перемогла Естонію

У четвер, 21 квітня, у Києві пройшов четвертий ігровий день чемпіонату світу з хокею у першому дивізіоні. У першому матчі дня Велика Британія не мала проблем з Литвою — 5:2. Зате Казахстану довелося понервувати у поєдинку з поляками. Андрій Хомутов таки отримав приємний подарунок на 50-те день народження — перемогу з рахунком 4:2.

Збірна України закривала програму дня. Підопічні Дейва Льюїса прогнозовано здолали одного з аутсайдерів турніру, збірну Естонії — 5:2.

У першому періоді більшість реалізував Вадим Шахрайчук. Інші шайби були забиті у другій 20-хвилинці. За українців забивали Олег Тимченко, Сергій Климентьєв і двічі Олександр Матерухін. Свою другу шайбу хокеїст закинув, коли команда грала у меншості і до перерви залишалося менше хвилини. "Дублем" також відзначився естонець Андрій Макров. Третій період закінчився внічию - 0:0.

Обох голеадорів визнали найкращими гравцями матчу. У п'ятницю команди відпочиватимуть. А у суботу відбудеться суперматч Казахстан — Україна і визначаться всі призери та невдахи турніру.

Україна – Естонія – 5:2 (1:0; 4:2; 0:0)

Голи: 1:0. Шахрайчук (Михнов, Климентьев, 17:27 - більш), 2:0. Тимченко (Матерухін, Срюбко – 23:15), 2:1. Макров (24:21), 3:1. Климентьєв (Цируль, 24:59), 4:1. Матерухін (Шафаренко, Люткевич, 33:37 – більш.), 4:2. Макров (Лахесалу, Петров, 37:17), 5:2. Матерухін (Шафаренко, Люткевич, 39:06 – менш.).

Україна: Симчук. Побєдоносцев – Люткевич, Климентьєв – Наваренко, Срюбко – Остроушко, Ден. Ісаєнко - Щербатюк. Матерухін – Шафаренко – Тимченко, Цируль – Шахрайчук – Міхнов, Німенко – Черненко – Дм. Ісаєнко, Доніка, Гніденко.

Польща – Казахстан 2:4 (0:2; 0:1; 2:1)

Велика Британія – Литва – 5:2 (4:0; 1:1; 0:1)

19:30 - Казахстан — Україна

Зараз ви читаєте новину «Перед Казахстаном збірна України перемогла Естонію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua