Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Роберт Левандовські виступає за "Баварію" із 2014 року. Фото:REUTERS

Визначилися всі учасники 1/4 Ліги чемпіонів сезону 2020/21.

"Баварія" в повторному матчі перемогла "Лаціо" - 2:1.

Роберт Левандовські відкрив рахунок наприкінці 1-го тайму. Господарі подвоїли перевагу за 17 хв. до завершення гри. Гості з Італії спромоглися тільки на гол престижу.

1-ша гра в Римі завершилася перемогою "Баварії" - 4:1. За сумою 2 матчів представник Німеччини переміг - 6:2.

Мюнхенці склали компанію в 1/4 Ліги чемпіонів "Ман Сіті", "Боруссії" Дортмунд, ПСЖ, "Порту", "Реалу", "Челсі", "Ліверпулю".

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться в п'ятницю, 19 березня, і пройде в штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні.

Перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів пройдуть 6/7 квітня. Матчі-відповіді - 13/14 квітня. Фінал турніру пройде в Стамбулі на "Олімпійському стадіоні" ім. Ататюрка 29 травня.

Торішнім переможцем Ліги чемпіонів стала "Баварія", яка у фіналі обіграла ПСЖ.

Зараз ви читаєте новину «Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua