середа, 01 серпня 2012 18:39

Ольга Харлан пробилася у півфінал Олімпіади

У півфіналі українка зустрінеться з росіянкою. Фото: Ukrsport.ru

Українська фехтувальниця Ольга Харлан вийшла у півфінал Олімпійського турніру в індивідуальних змаганнях з фехтування на шаблях, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

У поєдинку 1/16 фіналу Харлан перемогла болгарську фехтувальницю Маргариту Чомакову з рахунком 15:8. В 1/8 фіналу українка також впевнено розібралася з фехтувальницею з Азербайджану Сабіною Мікіною. Чвертьфінал Харлан провела не менш впевнено, вибивши з турніру італійку Ірен Веччі - 15:9.

У півфіналі українка зустрінеться з росіянкою Софією Великою. Зустріч розпочнеться о 20:50 за Києвом.

Нагадаємо, що Україна вже виграла одну медаль у фехтуванні на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні. Золото в змаганнях шпажисток завоювала Яна Шімякіна.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан пробилася у півфінал Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua