пʼятниця, 13 грудня 2019 09:19

"Олександрія" програла в останньому турі Ліги Європи

Роман Безус відзначився двома асистами в матчі проти "Олександрії". Фото:kaagent.be

В рамках 6-го туру групового етапу Ліги Європи "Гент" брав "Олександрію". Матч завершився з рахунком 2: 1.

Господарі відкрили рахунок на 7-й хвилині. Українець Роман Безус дав точний пас Лорану Депуатру, який успішно пробив в нижній кут воріт. На 16-й хвилині бельгійський клуб подвоїв рахунок. Депуатр, знову отримавши асист від Безуса, забив гол у правий нижній кут воріт.

У другому таймі український клуб зробив спробу зрівняти рахунок. На 54-й хвилині Денис Мірошниченко отримав м'яч на відскоку і завдав удар в нижній кут воріт. Однак більше гості не забивали, пише "Спортарена"

"Гент" зберіг за собою перше місце в групі і вийшов у плей-офф Ліги Європи. Бельгійський клуб набрав 12 очок. "Олександрія" розташувалася на 4-му місці в групі і залишилася без єврокубкової весни. Підопічні Володимира Шарана зіграли тричі внічию і 3 рази зазнали поразки.

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" програла в останньому турі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua