субота, 31 березня 2012 20:57

"Оболонь" відправила "Карпати" в зону вильоту

Захисник "Карпат" Артем Федецький. Фото: uefa.com

Матчем на "Оболонь-Арені" у Києві завершилася суботня програма ігор 25-го туру прем'єр-ліги. У столиці зустрілися команди, що ведуть гостру боротьбу за збереження прописки в еліті українського футболу. Матч завершився перемогою "пивоварів" над "Карпатами" з рахунком 2:0.

Старт протистояння вийшов таким, що бентежить - львів'яни пропустили гол вже на 6-й хвилині, а через півгодини після початку гри герой останніх матчів "Оболоні" Олександр Мандзюк подвоїв перевагу господарів.

У другому таймі господарі грамотно зіграли в обороні, і, незважаючи на вилучення Андрія Корнєва, не дозволили суперникам відзначитися у столиці.

Таким чином, домашня перемога киян дозволила "пивоварам" залишити останнє місце і обійти "Карпати" в турнірній таблиці.