середа, 20 серпня 2008 10:27

Новозеландський яхтсмен не дозволив Франції обійти Україну

Яхтсмен з Нової Зеландії Том Ешлі виграв золоту медаль Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні у вітрильному спорті. Ешлі зайняв перше місце в чоловічій гонці в класі "Містраль". Новозеландець на одне очко обійшов француза Жюльєна Бонтама, який зайняв друге місце.

Бронзову медаль завоював ізраїльтянин Шахар Зубарі. Двома очками йому поступився британський яхтсмен Нік Демпсі, який вважався фаворитом гонки.

Таким чином, Україна зберігає десяте місце в загальному командному заліку.

Раніше 20 серпня пройшла жіноча гонка в класі "Містраль". Олімпійською чемпіонкою стала китаянка.

Зараз ви читаєте новину «Новозеландський яхтсмен не дозволив Франції обійти Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua