субота, 03 грудня 2022 18:54

Нідерланди здолали США й стали першими чвертьфіналістами ЧС-2022

Нідерланди перемогли США в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. Фото: Eastnews.ua

На чемпіонаті світу 2022 року з футболу в Катарі в суботу, 3 грудня, стартувала стадія плейоф.

У першому поєдинку 1/8 фіналу між собою грали збірні Нідерландів і США.

Європейська команда на груповій стадії виграла два матчі та ще одного разу зіграла внічию. Нідерландці прогнозовано фінішували першими в доволі легкому квартеті. Американці також не програвали на ЧС-2022, здолавши Іран і розійшовшись миром з Англією та Вельсом.

Нідерланди швидко вийшли вперед. Контратаку після передачі Дензела Дюмфріса точним ударом завершив Мемфіс Депай.

Після голу фаворити віддали ініціативу суперникам, які, втім, цим не скористалися.

А в компенсований до першого тайму час нідерландці забили вдруге. Гол-близнюк повторили Дензел Дюмфріс і Дейлі Блінд. Передача справа, і точний удар з району 11-метрової позначки.

"Помаранчеві" контролювали ситуацію на полі й у другому таймі.

І все ж США зуміли скоротити відставання. Гаджі Райт ефектним прихованим ударом переправив м'яч під дальню стійку після прострілу з флангу.

Американці кинулися забивати другий гол і пропустили. Їхні надії на чвертьфінал поховав Дензел Дюмфріс з подачі Дейлі Блінда.

Нідерланди перемогли 3:1 і стали першими чвертьфіналістами турніру.

В 1/4 фіналу Нідерланди зустінуться в переможцем пари Аргентина – Австралія, які свій матч розпочнуть о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «Нідерланди здолали США й стали першими чвертьфіналістами ЧС-2022». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua