неділя, 13 травня 2012 13:16

НХЛ. Федотенко зіграє в фіналі Східної конференції

Руслан Федотенко та "Рейнджерс" зіграють у фіналі Східної конференції НХЛ. Фото: sport.oboz.ua

У ніч на 13 травня за океаном відбувся матч ? фіналу Східної конференції. "Рейнджерс" і "Вашингтон" визначали другого фіналіста конференції.

У заключному, сьомому матчі серії "Рейнджерс" на домашньому льоду обіграли "Вашингтон" з рахунком 2:1.

Кращий бомбардир команди Маріан Габорік відзначився передачею, а Бред Річардс відкрив рахунок на другій хвилині зустрічі. Потім 40 з гаком хвилин команди не могли закинути шайбу. У третьому періоді "Рейнджерс" подвоїв перевагу зусиллями Майкла дель Зотто. А через 38 секунд "Вашингтон" скоротив розрив - відзначився Роман Гамрлік. Незабаром "столичні" отримали шанс зрівняти рахунок (господарі заробили вилучення за викид шайби Руслана Федотенка), але не використали його.

Український нападник "Рейнджерс" Руслан Федотенко провів на майданчику 15 хвилин, зробив один кидок по воротах суперників, заробив дві хвилини штрафу за викидання шайби за скло і завершив зустріч з коефіцієнтом корисності (0).

Тепер у фіналі Східної конференції "Рейнджерс" зіграє з "Нью-Джерсі". Перша зустріч цих команд відбудеться в ніч на 15 травня.

Першою зіркою ігрового дня визнаний воротар "Рейнджерс" Хенрік Лундквіст, який відбив 22 з 23 кидків по своїх воротах.

Другою зіркою названий нападаючий "Рейнджерс" Бред Річардс, який забив гол.

Третьою зіркою дня став захисник "Рейнджерс" Майкл Дель Зотто, який забив гол і віддав результативну передачу, інформує офіційний сайт НХЛ.

Хокей. НХЛ. 1/4 фіналу Кубка Стенлі.13 травня

Східна конференція. ? фіналу.

Нью-Йорк Рейнджерс - Вашингтон Кепіталз 2: 1 (1:0, 0:0, 1:1)

1:0 - Бред Річардс (Карл Хагелін, Майкл дель Зотто), 1:32

2:0 - Майкл дель Зотто (Маріан Габорік, Карл Хагелін), 50:05

2:1 - Роман Гамрлік (Брукс Лайк, Джейсон Чімера), 50:43

Воротарі: Лундквіст (22/23) - Холтбі (29/31)

Рахунок в серії: 4:3

Зараз ви читаєте новину «НХЛ. Федотенко зіграє в фіналі Східної конференції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua