вівторок, 08 травня 2012 12:06

НХЛ. "Рейнджерс" Федотенка вийшов вперед у півфінальній серії з "Вашингтоном"

За океаном відбулися два матчі ? фіналу конференції.

На Сході "Нью-Йорк Ренджерс" уникнув поразки за сім секунд до закінчення третього періоду, завдяки голу Бреда Річардса. А в овертаймі нью-йоркці всього за півтори хвилини здобули підсумкову перемогу з рахунком - 3:2. Вирішальний гол на рахунку Марка Стаала. Український нападник господарів Руслан Федотенко провів на майданчику 15:17, зробив три кидки по воротах суперників і завершив зустріч з коефіцієнтом корисності (+1).

"Фінікс", обігравши "Нешвілл" (2:1), довів серію до перемоги 4:1 і зіграє у фіналі Західної конференції з "Лос-Анджелесом", який раніше виграв свою серію в чотирьох матчах у "Сент-Луїса" (4:0).

Першою зіркою ігрового дня визнаний нападаючий "Рейнджерс" Марк Стаал, який набрав 2 (1+1) очки у матчі з "Вашингтоном" (3:2 ОТ).

Другою зіркою названий воротар "Фінікса" Майк Сміт, який відбив 32 кидка в грі з "Нешвіллом" (2:1).

Третьою зіркою став форвард "Рейнджерс" Бред Річардс, гол якого врятував команду від поразки за 6,6 секунди до кінця основного часу, інформує офіційний сайт НХЛ.