вівторок, 24 листопада 2020 15:01

"Недооцінюєш суперника — отримаєш під зад" - захисник "Шахтаря" про перемогу над "Реалом"

Віктор Корнієнко проводить перший сезон в "Шахтарі". Фото: ФК "Шахтар"

Захисник "Шахтаря" Віктор Корнієнко пригадав перемогу донецького клубу над "Реалом" у 1-му турі Ліги чемпіонів.

"Гірники" мали проблеми зі складом через коронавірус, але змогли в гостях перемогти суперника - 3:2.

"Шансів на успіх було мало, але ми вийшли і повністю переграли Мадрид в 1-му таймі. Після перерви підсіли, але ця перемога - історична. Вона не забудеться ніколи.

Якщо ви звернули увагу на гравців "Реала" - вони вийшли з таким виглядом, ніби вже обіграли нас з рахунком 5:0. А коли в 1-му таймі пропускаєш тричі - важко набрати обертів. Так завжди буває: недооціннюєш суперника - отримаєш під зад", - сказав захисник в коментарі "Футбол 24".

Наступний свій матч у Лізі чемпіонів "Шахтар" проведе 25 листопада в гостях проти "Білорусії" в Менхенгладбах. Початок гри - о 19:55.

.

Зараз ви читаєте новину «"Недооцінюєш суперника — отримаєш під зад" - захисник "Шахтаря" про перемогу над "Реалом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua