неділя, 16 липня 2017 01:45

Наставник "Шахтаря" побажав "Динамо" успіху в матчі з "Янг Бойз"

Це вже інше "Динамо". У команди новий тренер зі своїми ідеями — Паулу Фонсека

Наставник донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував перемогу у Суперкубку України. Сьогодні "гірники" обіграли київське "Динамо" в Одесі на стадіоні "Чорноморець" з рахунком 2:0. Дублем відзначився Факундо Феррейра.

Перед початком зустрічі Фонсека отримав приз найкращого тренера минулого сезону.

"Це була заслужена перемога нашої команди. Ми дуже добре почали. Нам вдалося забити швидкий гол. "Динамо" зреагувало, створювало моменти, але ми змогли дати відповідь.

У другому таймі ми повністю контролювали гру. Нам завжди важко проти "Динамо", але сьогодні ми були кращими.

Це вже інше "Динамо". У команди новий тренер зі своїми ідеями. Я не кажу краще чи це гірше. А ніколи не порівнюю роботу колег, але теперішній стиль "Динамо" відрізняється від періоду роботи Реброва.

Футбол красивий, коли на матч збирається повний стадіон. Але коли фанати перегинають палицю, то це не дуже добре. Я хочу говорити тільки про хороше. Думаю, фанатам футбол сподобався. Атмосфера була чудовою.

Зустріч "Динамо" і "Янг Бойз" у кваліфікації Ліги чемпіонів (у минулому сезоні "Шахтар" вилетів з турніру від швейцарського клубу)? Я вже забув той матч. З цим суперником не буде просто. Я бажаю успіху "Динамо" в цьому протистоянні.

Сьогодні ми ще святкуємо, але завтра ми вже проведемо тренування і будемо готуватися до наступного матчу", - сказав Фонсека.

Наступна зустріч "Шахтаря" і "Динамо" відбудеться 22 липня у Харкові в рамках чемпіонату України. Прямий ефір на каналі "Україна".

Зараз ви читаєте новину «Наставник "Шахтаря" побажав "Динамо" успіху в матчі з "Янг Бойз"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua