понеділок, 30 листопада 2020 09:48

"Наполі" розгромив "Рому" в центральному матчі 9-го туру Серії А

Гравці "Наполі" присвятили перемогу Дієго Марадоні. Фото: gettyimages.com

У центральному матчі 9-го туру чемпіонату Італії з футболу "Наполі" вдома переміг "Рому" - 4:0.

У 1-му таймі господарі відзначилися тільки 1 забитим м'ячем. Наприкінці 1-го тайму Лоренцо Інсіньє ударом зі штрафного відкрив рахунок у матчі.

У середині 2-го тайму Фабіан Руїс подвоїв перевагу господарів поля. У кінцівці зустрічі "Наполі" відзначився ще двічі. Голи на рахунку Дріса Мертенса і Маттео Політано.

"Наполі" провів поєдинок з Ромою в спеціальній формі – футболки були виконані в кольорах збірної Аргентини на честь легендарного гравця неаполітанців Дієґо Марадони.

Лідером чемпіонату Італії є "Мілан" із 23 очками. "Рома" та "Наполі" ділять 6-те та 7-ме місце, маючи по 17 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Наполі" розгромив "Рому" в центральному матчі 9-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua