субота, 22 грудня 2012 18:52

"Наполі" на виїзді обіграв "Сієну"

Кавані знову не пощадив суперника. Фото: sport-xl.net

У рамках 18-го туру італійської Серії A "Наполі" перервав серію з чотирьох поразок поспіль, обігравши на виїзді "Сієну" завдяки голам Крістіана Маджо і Едінсон Кавані з пенальті.

"Лаціо", також у гостях, але з мінімальним рахунком, переміг "Сампдорію" - єдиний м'яч на 31-й хвилині у римлян забив Ернанес. "Фіорентина" при чужих трибунах забила три м'ячі у ворота "Палермо", а "Аталанта" і "Удінезе" переможця не виявили - 1:1.

Нарешті, "Болонья" вдома зазнала поразки від "Парми" з рахунком 1:2, а "Торіно" вдома був сильнішим за "К'єво" - 2:0.