Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров відповів на запитання представників ЗМІ на прес-конференції після виїзного матчу з луцькою "Волинню". Нагадаємо, кияни здобули перемогу з рахунком 3:1.
- Дуже важкий матч і дуже важливий у стратегічному плані. Ігри на виїзді з "Волинню" завжди складаються важко, і ми про це знали. Коли пропустили м'яч на перших хвилинах, стало ще важче. Радий, що хлопці в перерві зібралися і вийшли на другий тайм зовсім іншою командою, вирвавши в підсумку перемогу.
- Наскільки важко стало після пропущеного гола? Чи вплинув він на тактичні дії команди на початку матчу?
- На тактичні дії не вплинув. Як домовлялися, так і намагалися грати далі, адже якщо пропускаєш на перших хвилинах, нічого страшного не відбувається. У той же час потрібно віддати належне команді суперника, яка добре оборонялася і проводила контратаки.
- Заміна Сидорчука пов'язана з тим, що, в разі отримання попередження, він також пропускав би наступну гру з "Шахтарем"?
- Ні, абсолютно. Сидорчук не показував того, що було на початку сезону. Але це нормальні речі. Сергій завжди віддає на полі всі сили, але сьогодні було видно, що він не встигає, не допрацьовує.
- Як би ви оцінили жовту картку Ярмоленка?
- Це справжнє неподобство. Ми подивилися п'ять разів повтор - чистий пенальті! Говорити про те, якою буде зараз чемпіонат... Всі знають, що у нас троє гравців на картках, і двоє з них отримують попередження сьогодні. Арбітр, як тільки побачив цей епізод, біг швидше за Бена Джонсона і виграв би стометрівку у кого завгодно (посміхається). Нехай сяде і подивиться. Сподіваюся, є можливі законні способи, які дозволять нам подати апеляцію, щоб Ярмоленко все ж зіграв із "Шахтарем".
- Чи задоволені ви тими гравцями, які вийшли на заміну?
- Звичайно, задоволений. Ті футболісти, які вийшли на поле, дійсно додали свіжості, створювали моменти. Ті голи, які ми забили, відбулися за безпосередньої участі цих хлопців. Я вдячний їм, адже який би час вони не мали, виходячи з лавки запасних, вони віддають всю душу і сили. Напевно, в тому числі і за рахунок цих замін нам вдалося вирвати перемогу сьогодні.
- Чи встигнуть відновитися до матчу з "Фіорентиною" Антунеш та Мігел?
- Швидше за все, так. Антунеш поки не працював у загальній групі, але пошкодження не дуже серйозне. Ми сподіваємося, що з ним буде все гаразд, до того ж, на жаль, пропускає матч Драгович. Що стосується Мігела, то він повернувся до тренувань, але все ще відчував певний біль. Завтра він буде працювати в загальній групі, і сподіваюся, що допоможе нам у Флоренції.
- Як команда буде готуватися до наступного матчу з "Шахтарем", який напевно стане ключовим в чемпіонаті?
- Так само, як і до інших матчів. На жаль, ми граємо з "Шахтарем" на третій день після матчу в Італії. В черговий раз, між іншим - минулого разу, коли був домашній матч, ми грали також на третій день... Але нічого страшного. З Флоренції ми повернемося рано вранці в п'ятницю, побудемо вдома, і наступного дня вилетимо до Львова.




















Коментарі