вівторок, 10 вересня 2013 09:52

Надаль виграв у Джоковича у фіналі US Open

Надаль виграв US Open вдруге в кар'єрі. Фото: afp.com

Іспанець Рафаель Надаль став переможцем чоловічого розряду Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open). Про це в ніч на 10 вересня повідомляється на сайті чемпіонату.

У фінальному матчі турніру Надаль обіграв серба Новака Джоковича з рахунком 6:2, 3:6, 6:4, 6:1. Їхня зустріч тривала більше трьох годин.

Для Надаля титул переможця US Open став вже другим в його кар'єрі. Перший раз він переміг у фіналі чемпіонату в 2010 роки, також обігравши Новака Джоковича. Однак у наступному, 2011 році, перемога в турнірі дісталася Джоковичу.

Надаль займає другу сходинку рейтингу АТР. На першій сходинці перебуває Джоковіч.

Раніше визначилася переможниця жіночого розряду US Open. Нею стала американка Серена Вільямс, яка здобула перемогу над спортсменкою з Білорусії Вікторією Азаренко з рахунком 7:5, 6:7, 6:1. Для Серени Вільямс перемога на Відкритому чемпіонаті США стала п'ятою в кар'єрі.

Зараз ви читаєте новину «Надаль виграв у Джоковича у фіналі US Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua