понеділок, 06 червня 2011 08:30

Надаль став шестиразовим переможцем Roland Garros

Іспанець Рафаель Надаль 5 червня обіграв швейцарця Роджера Федерера у фіналі Відкритого чемпіонату Франції.

Перша ракетка світу Надаль став шестиразовим переможцем "Ролан Гаррос", повторивши рекорд шведа Бьорна Борга. Іспанець виграв свій десятий турнір Великого Шолома.

Фінал чемпіонату завершився з рахунком 7:5, 7:6 (7:3), 5:7, 6:1. Матч переривався через дощ.

Днем раніше визначилася переможниця "Ролан Гаррос-2011" в жіночому одиночному розряді: нею стала китайська тенісистка Лі На, яка обіграла італійку Франческу Ск'явоне.

Зараз ви читаєте новину «Надаль став шестиразовим переможцем Roland Garros». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua