середа, 22 листопада 2017 00:01

На другий тайм "не вийшли": "Шахтар" провалився у Неаполі

"Шахтар" не зміг знайти контраргументів проти "Наполі" в Італії. Фото: shahtar.com

Донецький "Шахтар" програв у Неаполі матч 5 туру групового етапу Ліги Чемпіонів місцевому "Наполі" 0:3.

На 1 хвилині Кальєхон вискакував на ворота П'ятова, але Андрій скоротив кут обстрілу. А неаполітанець толком не зміг пробити. За 4 хвилини Тайсон пробив після розіграшу кутового – вище воріт.

На 10 хвилині після перехоплення Ферейри Тайсон вивалювався сам на сам із Рейною – повз ворота. Далі йде неспішна гра й складається враження, що неаполітанці не битимуться за перемогу насмерть.

"Наполі" міцно заволодів ініціативою ближче до середини першого тайму, але особливих небезпек ще не створив.

На 29-ій хвилині Інсіньє несподівано відкрився на лівому фланзі атаки й точно пробив. П'ятов потягнув.

Марлос на 33-ій хвилині після пасу Ісмаілі бив правою, але Рейну таким ударом не залякаєш.

На 41-й хвилині гірники подали два кутових поспіль – без особливої небезпеки.

Загалом рівний перший тайм. Італійці володіли ініціативою в першій половині, "Шахтар" гостро контратакував у другій.

Другий тайм почався на зустрічних курсах: одна донецька атака на дві неаполітанські. На 54 хвилині потужно бив Діавара – кутовий. Почали серйозно підтискати господарі.

На 56-ій хвилині Інсіньє змістився в центр і пробив точнісінько в "дев'ятку" 1:0.

"Шахтар" відповів ударом Марлоса – ніякої небезпеки для Рейни.

Бутко на 69-ій хвилині невдало дає назад П'ятову. Неаполітанці перехоплюють і Зеліньські б'є у ворота залишені голкіпером, але вище.

Затисли підопічні Саррі "Шахтар". Зеліньскі небезпечно скидав на Мертенса – захисники випередили.

Марлос на правому фланзі пройшов до воріт, але невдало віддав на Бернарда. Це все за останні 15 хвилин. Зовсім зникла небезпека біля воріт господарів.

На 81 хвилині Зеліньскі з Мертенсом обіграли всю оборону "Шахтаря" 2:0. Ще за дві хвилини донеччани залишили у воротарському майданчику без нагляду бельгійця Мертенса 3:0.

Італійці й надалі продовжували атакувати, а гості – відбиватися. Зовсім розвалився "Шахтар".

Зрештою "Наполі" здобув важливу перемогу 3:0. Англійці вдома здолали "Феєноорд" 1:0.

"Наполі": Рейна, Маджо, Кірікеш, Хюсай, Альбіоль, Діавара, Зеліньскі (Руй, 86), Гамшик (Рог,76), Інсіньє (Алан, 66), Кальєхон, Мертенс.

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Ісмаілі, Ракицький, Ордець, Степаненко (Патрік, 70), Тайсон, Фред, Марлос (Дентіньо, 79), Бернард, Ферейра.

Голи: Інсіньє, 58, Зеліньські, 81, Мертенс, 83,

Попередження: Маджо, Кірікеш, Ісмаілі, Ферейра, Рейна

У групі "МС" має 15 очок, "Шахтар" - 9, "Наполі" - 6, "Феєноорд" - 0. Для виходу в плей-оф "Шахтарю" як і раніше потрібно взяти одне очко. Для команди Пауло Фонсекі все вирішиться 6 грудня о Харкові, в матчі проти "Манчестер Сіті". Початок о 21:45, текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «На другий тайм "не вийшли": "Шахтар" провалився у Неаполі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua