пʼятниця, 14 квітня 2006 15:12

На стадіони Кубка світу-2006 не пускатимуть п"яних

Оргкомітет Кубка світу-2006 розробив правила поведінки вболівальників на стадіонах. Глядачам буде заборонено проносити на стадіони відеокамери та професійну фотоапаратуру. Не можна буде дістатися свого місця з сумками, туалетним папером та паперовими серветками. Також буде заборонено розпалювати на трибунах вогонь та користуватися мегафонами.

Варто відзначити, що на гру не допускатимуть осіб у стані алкогольного сп"яніння. Тим, хто виглядає п"яним, але конче хоче подивитися футбол, доведеться пройти тест на вміст алкоголю у крові.

Між тим, після численних протестів, на стадіонах та поблизу них дозволять продавати пиво зі знаменитими німецькими ковбасками. Дизайн останніх вражає. Вони розфарбовані у кольори 32 збірних, які братимуть участь у фінальному розіграшу Кубка світу-2006.

Зараз ви читаєте новину «На стадіони Кубка світу-2006 не пускатимуть п"яних». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути