пʼятниця, 11 серпня 2023 15:17

На матчі "Аріс" – "Динамо" грецькі вболівальники вивісили ганебний банер на адресу полку "Азов"

У четвер, 10 серпня, грецький "Аріс" приймав київське "Динамо" межах 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій.

На матчі вболівальники грецького клубу відзначилися ганебним вчинком. Про це пише Zn.ua.

Так, на перших хвилинах матчу грецькі фанати вивісили на трибуні банери з написами "Розгроміть нацистів Азова" та "Вибийте нацистів із футболу". Через деякий час банери було прибрано з трибун господарів поля.

Автор: Скріншот
  На перших хвилинах матчу грецькі фанати вивісили на трибуні банери з написами "Розгроміть нацистів Азова" та "Вибийте нацистів із футболу"

Матч "Аріс" – "Динамо" завершився мінімальною перемогою греків із рахунком 1:0. Матч-відповідь 17 серпня буде номінально домашньою для киян, але пройде в Румунії.

Переможець протистояння вийде до плей-оф відбору, де побореться за путівку до групового етапу Ліги конференцій. У випадку, якщо "Динамо" здолає греків, то зіграє з переможцем пари "Бешикташ" – "Нефтчі".

Стало відомо, з ким може зустрітися київське "Динамо" у раунді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій сезону-2023/24.

За результатами жеребкування, столичний клуб отримав у суперники переможця пари "Бешикташ" (Туреччина) – "Нефтчі" (Азербайджан).

Матчі відбудуться 24 і 31 серпня.

Зараз ви читаєте новину «На матчі "Аріс" – "Динамо" грецькі вболівальники вивісили ганебний банер на адресу полку "Азов"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua