неділя, 01 травня 2022 20:48

На чемпіонаті Європи з дзюдо Україна завоювала лише одну нагороду

Яків Хаммо програв поєдинок за "бронзу" на чемпіонаті Європи з дзюдо. Фото: ijf.org

Яків Хаммо втратив шанс завоювати для збірної України другу нагороду на чемпіонаті Європи 2022 року з дзюдо.

Українець поступився в "бронзовій" сутичці срібному призеру Токіо-2020 грузину Гураму Тушішвілі.

Хаммо у ваговій категорії понад 100 кг поступився у 1/8, проте дістав шанс взяти участь у втішному турнірі.

Артем Бубир (90 кг) поступився в 1/8 фіналу.

У ваговій категорії до 78 кг серед жінок Єлизавета Литвиненко програла в першому ж поєдинку.

Анастасія Турчин дісталася до 1/4 фіналу, однак надалі двічі поступилася, тому до "бронзового" поєдинку не пробилася.

Чемпіонат Європи з дзюдо відбувався в Софії (Болгарія) з 29 квітня до 1 травня.

З континентальної першості Україна повертається лише з однією нагородою - Богдан Ядов став чемпіоном.

Зараз ви читаєте новину «На чемпіонаті Європи з дзюдо Україна завоювала лише одну нагороду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua