неділя, 22 квітня 2012 18:00

"МЮ" та "Евертон" забили один одному по чотири м`ячі

Reuters

"Манчестер Юнайтед" бойовою нічиєю завершив домашній матч 35-го туру чемпіонату Англії з футболу проти "Евертона", який став знаковим для нападника "червоних дияволів" Уейна Руні.

Зустріч на "Олд Траффорд" закінчилася з рахунком 4:4. До перерви команди забили по одному голу: на точний удар Нікіци Елавіча на 34-й хвилині господарі відповіли м'ячем Руні (41-а).

Після перерви в складі "Юнайтед" відзначилися Деніел Уелбек (57-а) і Нані (61-а), проте Маруан Феллайні (67-а) скоротив відставання "ірисок". Руні оформив дубль на 69-й хвилині і перевершив досягнення Джорджа Беста, в активі якого 179 м'ячів за манкуніанців у всіх турнірах.

Руні (180) вийшов на четверте місце у списку бомбардирів "МЮ", поступаючись лише Боббі Чарльтону, Денису Лоу і Джеку Роулі, який подолав рубіж у 200 голів.

У час, що залишився Елавіч (83-а хвилина) і Стівен Пієнар (85-я) не дозволили "МЮ" набрати 3 очки.

Команда Алекса Фергюсона з 83 балами продовжує лідирувати у прем'єр-лізі, проте "Манчестер Сіті" може зменшити відрив до трьох очок, якщо у неділю візьме гору над "Вулверхемптоном". "Евертон" (48 очок) йде сьомим, повідомляє Р-Спорт.

Чемпіонат Англії

35-й тур

Манчестер Юнайтед - Евертон 4:4 (1:1, 3:3)

Голи: 0:1 - Елавіч (33), 1:1 - Руні (41), 2:1 - Уелбек (57), 3:1 - Нані (60), 3:2 - Феллайні (67), 4:2 - Руні (69), 4:3 - Елавіч (83), 4:4 - Пієнар (85).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Рафаел, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Евра, Скоулз (Джонс, 86), Керрік, Валенсія (Х. Ернандес, 89), Нані, Уелбек, Руні.

Евертон: Ховард, Хібберт, Хейтінга, Дістен (Кейхілл, 83), Невілл, Феллайні, Джагелка, Осман (Макфадден, 63), Д. Гібсон, Пієнар, Елавіч.

Попередження: Дістен (45), Евра (46), Невілл (59).

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" та "Евертон" забили один одному по чотири м`ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua