неділя, 15 січня 2012 12:46

"МЮ" здобув першу перемогу в останніх трьох матчах

"Манчестер Юнайтед" завдав розгромної поразки "Болтону" в рамках чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч 21-го туру, яка відбулася в суботу на "Олд Траффорд", завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів поля. Вже на 22-й хвилині Вейн Руні міг відкрити рахунок, але він не реалізував пенальті. Під завісу першого тайму Пол Скоулз забив перший м'яч у ворота "Болтона", асистував йому при цьому Руні.

Другий м'яч був забитий на 74-й хвилині також після результативного пасу Руні, на цей раз відзначився Данні Уелбек. А на 83-й хвилині переможну крапку поставив Майкл Каррік.

Це перша перемога манкуніанців в чемпіонаті Англії в останніх трьох матчах. До цього були дві поразки. Тепер у підопічних Алекса Фергюсона 48 очок, стільки ж у лідера чемпіонату "Манчестер Сіті", який свій поєдинок 21-го туру проведе в понеділок на виїзді проти "Вігана". У "Болтона" залишилося 16 очок, він знаходиться в зоні вильоту і займає 16-е місце.

Гол Френка Лемпарда на 13-й хвилині приніс "Челсі" перемогу на "Стемфорд Брідж" над "Сандерлендом". "Пенсіонери" залишилися на 4-й позиції, у них в активі 40 очок.

Решта зустрічей дня завершилися так:

"Тоттенхем" - "Вулверхемптон" - 1:1,

"Вест Бромвіч" - "Норвіч" - 1:2,

"Ліверпуль" - "Сток Сіті" - 0:0,

"Астон Вілла" - "Евертон" - 1:1,

"Блекберн" - "Фулхем" - 3:1.

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" здобув першу перемогу в останніх трьох матчах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua